2PCS / partija 2,4 GHz 3dBi WiFi 2,4 g antenos antenos RP-SMA vyr. Belaidis kelvedis + 17 cm PCI U.FL IPX į...

Peržiūrėti Daugiau

12vnt. / Rinkinys FTTH pluošto optinių įrankių rinkinys su skaidulų valikliu -70 ~ + 10dBm optinio galios m...

-63%
Peržiūrėti Daugiau

2 rinkiniai / partija 433MHz 100 metrų belaidžio modulio rinkinys (ASK siųstuvas STX882 + ASK imtuvas SRX88...

-25%
Peržiūrėti Daugiau

KELUSHI Naujas delninis lazerinis žymiklis 20mW 20km šviesolaidinis vaizdinis gedimų ieškiklis, 650 nm band...

Peržiūrėti Daugiau

2 vnt 433 MHz RF „LoRa“ modulis SX1278 PM1280 Tolimųjų ryšių imtuvas ir siųstuvas SPI LORA IOT + 2 vnt 433M...

-10%
Peržiūrėti Daugiau

Htb-3100ab Optinio pluošto keitiklis Pluošto siųstuvas-imtuvas Vieno pluošto keitiklis 25km SC 10 / 100M vi...

Peržiūrėti Daugiau

4G antena 4G lauko antena 20dBi „Yagi“ antena N moteriška telefono signalo priėmimo antena 4G signalo karto...

-47%
Peržiūrėti Daugiau

JAKCOM RDW ID kortelių skaitytuvas Nukopijuokite 125 kHz ID kortelę „R3 Smart Ring“

-10%
Peržiūrėti Daugiau

„KELUSHI 2016“ vizualinių gedimų ieškiklis 30 mW detektorius FC vidinis ir LC jungtis LC / SC / ST / FC jun...

Peržiūrėti Daugiau

SM SX PVC 3mm 30 metrų SC / APC šviesolaidžio kabelis SC / APC-SC / APC skaidulinio optinio paketo laidas

Peržiūrėti Daugiau

„Yagi“ antenos 3G WCDMA 18dbi lauko antenos 3G stiprintuvo antena su N-moterimi mobiliojo signalo kartotuvo...

-47%
Peržiūrėti Daugiau

KELUSHI 2018 Naujas 13 vnt / rinkinys FTTH šviesolaidinių optinių įrankių rinkinys su FC-6S nuėmikliu ir pl...

Peržiūrėti Daugiau

KELUSHI 30mW vizualinio gedimo vietos ieškiklis. Skaidulinio kabelio testeris FC lizdo ir lizdo adapteris, ...

Peržiūrėti Daugiau

„Superbat“ automobilio antena, skirta DAB DAB + AM / FM radijui, įmontuotam stiprintuvui, SMA jungtis, univ...

-12%
Peržiūrėti Daugiau

KELUSHI 10mw optinių skaidulų vizualinių gedimų ieškiklis, skirtas 2,5 mm jungčiai. Mini RGT raudonas lazer...

Peržiūrėti Daugiau

GSM 850/900/1800 / 1900MHZ Fiksuotas belaidis terminalas su LCD ekranu, palaikymo aliarmo sistema, PABX, ai...

-12%
Peržiūrėti Daugiau

2019 m. NAUJAS „SURECOM SW-102“ su trijų adapterių 125–520 MHz skaitmeniniu VHF / UHF galios ir SWR matuokl...

-15%
Peržiūrėti Daugiau

5,8G antena 5DB Integruota antena labai padidinama naudojant 1,13 laido 15 cm 2 PCS

Peržiūrėti Daugiau

„JAKCOM ACR122u“ IC kortelės kopija 13,56 MHz IC kortelė skirta „R3 Smart Ring“

-10%
Peržiūrėti Daugiau

433Mhz antenos 5dbi SMA kištuko jungtis, tiesiai „Ham Radio“ + SMA moteriška pertvara prie Ufl./IPX pigment...

Peržiūrėti Daugiau

1090MHz antena ADS-B / TCAS / SSR 3DBi padidina MCX jungtį iš antenos magnetinės bazės RG174 3M signalo sti...

Peržiūrėti Daugiau

433MHz ASK belaidžio siųstuvo imtuvo modulio rinkinys (1vnt siųstuvas STX882 + 1vnt imtuvas SRX882 + 2vnt s...

Peržiūrėti Daugiau

KELUSHI Fusion Splicer elektrodų strypas (DVP-720B / 730/750) 1 pora Nemokamas pristatymas

Peržiūrėti Daugiau

10vnt. SC / APC pluošto košės su vieno režimo (G652D, G657A1, G657A2, G657B3) -0,9 mm laidas

Peržiūrėti Daugiau

Optinio pluošto „Toolkit“ pluošto įrankių dėžė / paketas FTTH specialiųjų įrankių rinkinys tinklo įrankiai ...

Peržiūrėti Daugiau

KELUSHI metalinio optinio kabelio testeris raudonos šviesos šaltinis 20mw 20km šviesolaidžio optinis gedimų...

-5%
Peržiūrėti Daugiau

Nemokamas pristatymas 2vnt. / Partija „Lora1276F30“ 1W 6–8km atstumas ir didelis jautrumas (–120 dBm) 868MH...

Peržiūrėti Daugiau

CATV transliacijos televizorius YJ350C -50 ~ + 26 dBm nešiojamas mažo pluošto optinis galios matuoklis

Peržiūrėti Daugiau

20 porų X garsumo rankenėlė + kanalo parinkimo rankenėlė EP450 MTX960 GP328PLUS

Peržiūrėti Daugiau

QSFP kabelis QSFP-H40G-CU2M CAB-Q-Q-2M QFX-QSFP-DAC-2M QSFP + 40G Pasyvusis tiesioginio pritvirtinimo vario...

Peržiūrėti Daugiau

KELUSHI 1-5mW vizualinių gedimų ieškiklis. Optinio pluošto lazerinis rodyklės kabelio testeris, skirtas CAT...

Peržiūrėti Daugiau

FTTH 26 in 1 šviesolaidžio įrankių rinkinys su pjaustytuvu ir laisvų vamzdžių nuėmikliais, nemokamas prista...

-5%
Peržiūrėti Daugiau